KVALITNÍ RENOVOVANÉ POČÍTAČE

Dejte druhý život renovované technice. Sháníte spolehlivý počítač do domácnosti, kvalitní notebook pro podnikání nebo lehký notebook na cesty? Nabízíme široký sortiment notebooků, počítačů, monitorů a další prověřené a kvalitní techniky. Samozřejmostí je 2 letá záruka, kterou si můžete rozšířit až na 5 let. To vše za výhodnou cenu a ještě k tomu šetříte přírodu.

RENOVOVANÁ POCTIVÁ TECHNIKA

Renovovaná technika je opředena mnohými mýty. Nejednou se na ni v důsledku nepoctivých renovatorů a nedostatku informací dívá s nedůvěrou. Renovovaná výpočetní technika je však budoucnost, spojující prémiové počítače s odpovědí na problém plastů a elektroodpadu. Netřeba se jí proto bát. Stačí rozeznat poctivý renovovaný počítač od stroje, který může způsobit více starostí než radosti.

Prodáváme pouze kvalitní techniku, která prochází přísnými testy, kterými prochází nové výrobky. Můžete se tak spolehnout, že renovovaná technika Vám poslouží ještě několik let.


Renovované notebooky, banner | FPO

 

Každá technika je zařazena po renovaci do třídy:  

Premium – bez kosmetických vad, 100% stav téměř jako nový. 

Standard – nejprodávanějsí třída. Zanedbatelné stopy po předchozím používání.

Economy+ - Známky použivání, technicky stoprocentní

Economy – Zde už jsou viditelné kosmetické vady na šasi nebo displeji. Na technický stav nemá vliv. 

Všechny počítáče a notebooky obsahují operační systém Windows 10 nebo Windows 11. 

Chcete si koupit notebook, počítač nebo jinou techniku a nemůžete se rozhodnout? Poradíme Vám. Můžete využít kontaktní formulář, nebo se zastavte za námi na prodejnu.

Image
Image
Image

PROČ NAKUPOVAT U FPO?

25 let na trhu

Stabilní partner domácností a firem v jihomoravském regionu již 25 let.

Prodejna

Potřebujete osobně poradit, vyřešit servis? Jsme tu pro Vás na prodejně v Blansku na  Smetanova 299/4 v Blansku.

Pozáruční servis

Provádíme pozáruční servis především notebooků a počítačů. Jsme schopni zprostředkovat i složitější opravy i profesionální záchranu a obnovu dat.

Služby a další

Jsme poskytovatelem internetu, zabýváme se prodejem výpočetní techniky na vlastní prodejně, nabízíme IT služby a chytrou domácnost.

Renovované monitory banner | FPO