CHYTRÁ DOMÁCNOST PRO VAŠI ÚSPORU

CHYTRÉ ŘEŠENÍ DOMÁCNOSTI

Chcete ve vašem domě vše ovládat pohodlně přes tlačítka nebo z mobilního telefonu? Chytrá domácnost Vám přesně toto může nabídnout. Nejenže můžete vše ovládat z mobilního telefonu, ale Vaše Chytrá domácnost bude přesně vědět, co má kdy udělat.

 

CENTRÁLNÍ OVLÁDÁNÍ

V Chytré domácnosti se vše řídí z jednoho místa za pomocí  Miniserveru. Ve spolupráci se senzorem přítomnosti, může ovládat jak alarm, klimatizaci a vytápění, tak i větrání, hudbu, osvětlení a dále.

Nechte si v Chytré domácnosti aktivovat scény, které se přizpůsobí Vašemu každodennímu životu.

 

INTELIGENTNÍ AUTOMATIZACE

Teplotu místnosti, vloupání, požár, západ slunce či Vaši i cizí přítomnost, to a mnohem více zachytí Vaše Chytrá domácnost!

 

BUDOUCNOST A FLEXIBILITA

O flexibilní budoucnost Vašeho domu, se postará možnost využít změny nastavení Vaší Chytré domácnosti, či aplikování nových technologií.

LOXONE SILVER PARTNER
Naše společnost je certifikovaným partnerem produktů chytré domácnosti od firmy Loxone.

 Chytrá domácnost | FPO.cz

POSLEDNÍCH 6 KROKŮ K CHYTRÉ DOMÁCNOSTI

Plánování

Jako Loxone Silver Partner Vám pomůžeme s naplánováním požadovaných funkcí, které si budete ve vaší chytré domácnosti přát. Poradíme Vám se vším od inteligentního vytápění a chlazení, osvětlením, stíněním, ...

Zapojení a instalace

Jakmile máme vše náplánováno, můžeme se pustit do vytvoření správné infrastruktůry pro kabeláž, aby se v budoucnu mohli využít všechny potencionální funkce. Kabeláž je tažena z centrální rozvodné skříně do hvězdy nebo stromovou struktůrou. Ke všem čidlům a senzorům doporučujeme kabel CAT 7.

Test periferií

Po zapojení všech vstupů a výstupů provedeme otestování periferií, aby nedošlo k selhání způsobené nesprávným zapojením. Zkontrolujeme všechny vstupy a výstupy, správné připojení tlačítek a zařízení.

Konfigurace

V případě, že je vše správně zapojeno, tak přejdeme k samotnému nastavení. Konfiguraci provedeme na základě vašich požadavků a našich zkušeností.

Nastěhování do chytré domácnosti

Krabice jsou vybaleny, nábytek a vestavěné skříně jsou na svém místě, ... Základní funkce inteligentního domu, jako například individuální regulace teploty v každé místnosti nebo automatické stínění, jsou úspěšně implementovány.

Optimalizace v praxi

Nyní už se musíte naučit bydlet v chytré domácnosti s čím Vám velice rádi pomůžeme. Po dvou až třech měsících Vás navštívíme a optimalizujeme a rozšíříme funkce Vašeho chytrého domu.

Jakub Kotouček
Jakub Kotoučektechnik chytré domácnosti

Kontaktujte nás!


Můžete i telefonicky

775 190 154



Adresa


Smetanova 299/4

678 01 Blansko

Nevyplnili jste všechny požadované položky
Nevyplnili jste všechny požadované položky
Nevyplnili jste všechny požadované položky